עדי סאקר מגוון טיפולים טבעיים

כשהכרתי בפעם הראשונה את עדי סאקר הבנתי מיד כי מדובר באדם מיוחד.  עדי הינו מומחה בעל שם עולמי בתחום התזונה ושיפור איכות החיים האישית.

כבר במפגשים הראשונים שלנו הוא הקרין אמונה מלאה בדרך שהוא מתווה לאנשים על מנת לשנות את אורך החיים שלהם לבריא יותר ואיכותי יותר והכי חשוב יצירת חיוניות חיוביות בהרגשה הכללית ובתפקוד היום יומי.
 
עדי סאקר שמגיע עלינו מארצות הברית, מביא אתו בשורה של רצון טוב ושיטות ייחודיות לטיפול והרזיה כאשר הדגש הוא שלא כל האנשים ביקום דומים ולכן נדרשת התאמה אישית של הטיפולים והתפריט על מנת להביא לתוצאות רצויות ובעיקר לאפשר לכל אחד לשמר את התוצאות לאורך זמן.
 
הדגש העיקרי של עדי סאקר הוא בכך שאנו חייבים לסגל לעצמנו ערכים ולפעול על פיהם וערכים אלו חייבים לכלול תזונה נכונה ולא מופרזת, תזונה טבעית ומותאמת ואמונה כי פעילות גופנית מביאה איתה חיוניות ואיכות חיים לאורך זמן.
 
עדי סאקר מציע מגוון טיפולים טבעיים מותאמים אישית משולבים באימון ספורטיבי ומאמין שככול שיגיע לקהל רחב יותר בארץ יתאפשר לו להביא את החברה לשפר את הרגשתם האישית ואת איכות חייהם באופן משמעותי.
 
כשרות לציבור הכין עדי סאקר חוברת מתכונים מהודרת שתאפשר לכם להתחיל את התהליך האישי שלכם באופן מיידי עוד טרם קיים מפגש והתאמה אישית.
 
אני כבר סקרן להתחיל, להתחדש ולהצליח.
 
ניתן להצטרף לקהילה של עדי סאקר +Google