חברת מרסיס פתרונות אחזקה יחודיים, חברת קונספט חדשה

חברת מרסיס פתרונות אחזקה ייחודיים, הינה חברת קונספט חדשה המאפשרת ללקוחותיה לבצע תהליכי ייעול ושיפור בתחום התחזוקה.
 
לא אחת חברות טכנולוגיה וארגונים גדולים מוצאים עצמם משקיעים משאבים רבים כגון: טכנאים, חלפים, התקני בדיקה מעבדות וכו' וכל זאת לצורכי תחזוקת מערכות ומכלולים.
 
בדרך כלל ארגונים גדולים נוטים לבחון את מערך התחזוקה למול דרישות הפעילות העסקית או למול פעילות דרישות זמינות בלבד וללא ביצוע תהליך הנדסי נכון שבוחן את כלל המרכיבים המשפיעים העלויות השוטפות של מסגרות האחזקה.
 
חברת מרסיס פתרונות אחזקה ייחודיים פתחה שיטת ניתוח במסגרת תהליך של הנדסת אחזקה הכוללת בחינת שיטת האחזקה, ניתוח ושיפור אמינות, קביעת מדדים להגברת היעילות הורדת עלויות תוך כדי שיפור רמת האיכות של המוצרים.
 
שיטה ייחודית זו יחד עם הניסיון עשיר בהובלת פרוייקטים, גיבוש חליפות תחזוקה ובהובלת צוותי התייעלות ויישום שינויים פנים אירגוניים מאפשרים ללקוחות החברה ליהנות משירות מקצועי שמהווה מנוף לשיפור מתמשך בתהליכי האחזקה תוך הפחתת עלויות ושיפור האיכות לאורך זמן.
 
החברה מספקת מגוון שירותים בתחום זה:
1. התייעלות תחזוקתית
2. פרויקטי הארכת חיים
3. פיתוח והובלת פרויקטים
4. הנדסת תחזוקה.
 
צוות החברה בהובלתם של מנכ"ל החברה רונן וולפיש וסמנכ"ל מחקר ופיתוח לוי שוקרון מאמינים שהערכים שמאפיינים את החברה: יצירתיות, אמיניות, מקצועיות הם המפתח למימוש הצלחות ולחסכון מדיד ומהותי אצל הלקוחות.